Fotograf ślubny Michał Bachulski

Fotografia ślubna wg Bachulski...

Każdy ślub jest inny i nieprzewidywalny. Nie da się przewidzieć emocji jakie będą towarzyszyły w tym dniu Parze Mlodej. Dzięki czujności i doświadczeniu mam możliwość zatrzymać na moich zdjęciach ślubnych podniosłe momenty.


Para decydując się na nawiązanie współpracy właśnie ze mną ma pewność,
że otrzyma materiał fotograficzny na międzynarodowym poziomie - jako jeden
z nielicznych polskich fotografów ślubnych należę do światowego grona fotografów ślubnych "Wedding Photojournalist Association".
Moje umiejętności fotograficzne zostały ponadto docenione przez Zrzeszenie Profesjonalnych Fotografów Ślubnych w Polsce.

 

Dlaczego fotografia ślubna ?

Fotografia to ważna część mojego życia. Wykonywanie zdjęć ślubnych pozwala mi na pokazanie za pomocą fotografii niesamowitych emocji i uczuć pomiędzy Parą Zakochanych osób oraz towarzyszących im bliskich. Każdy moment w dniu ślubu jest ważny, właśnie te momenty tworzą później na kartach albumu ślubnego opowieść, która pozwala przenieść się jeszcze raz do dnia ślubu.

Wieloletnie doświadczeniu zdobyte podczas fotografowania podczas różnego rodzaju imprez okolicznościowych, bankietów i eventów dało mi możliwość współpracy z Biurem Miss Polonia, Firmą Kegel-Błażusiak i wielu innych.

 

 

Nowoczesny fotograf ślubny z Nowego Sącza